Granit II Bychawa Gospodarze

kari

Utworzono:

04.05.2016

Idziemy "za Ciosem"! Zdecydowane zwycięstwo na wyjeździe.

Gole:
Damian Karaś x2
Przemysław Wujciuk x2
Damian Persona x1
Skład:
Michał Komor (Grzegorz Gieroba),
Adrian Augustyniak, Wojciech Paszczuk, Maciej Janowski;
Sebastian Sztejno, Damian Persona, Kacper Dec (Kamil Ciosek), Jakub Łuczyński;
Adrian Ogorzałek (Grzegorz Caban), Przemysław Wójciuk (Sebastian Cieślak), Damian Karaś;

Rez.: Adam Osiński, Łukasz Skrobas;

Trzeciego maja niewiele osób przejmuje się pracą i obowiązkami. Piłkarze siódmej ligi muszą jednak odłożyć majowy odpoczynek na późny wieczór i z rozpalaniem grilla poczekać do zmroku. O godzinie 17. rozpoczął się bardzo ważny dla nas mecz. By walczyć o utrzymanie pierwszego miejsca w lidze udaliśmy się na wyjazdowe spotkanie z Granitem II Bychawa.
Mecz od początku rozgrywany był pod nasze dyktando. Już w pierwszym kwadransie wyższość nad gospodarzami potwierdził Damian Karaś. Skrzydłowy naszego zespołu fantastycznym strzałem otworzył wynik spotkania. Po jego cudownym uderzeniu, z prawego okienka bychawskiej bramki wszystkie pająki spakowały walizki i przeniosły się do sąsiedniej dzielnicy. 1-0 dla Sygnału!
Po otwarciu wyniku gra wciąż rozgrywała się zgodnie z oczekiwaniami gości. Na drugą bramkę nie musieliśmy długo czekać. Dobre podanie Kuby Łuczyńskiego na bramkę zamienił Przemek Wójciuk. 2-0 dla Sygnału!
Po drugim golu gra nieco się wyrównała. Gospodarze próbowali zagrozić przyjezdnym, ale w ich akcjach brakowało dokładności. Mimo problemów zdrowotnych, kolejny raz nie do przejścia byli Adrian Augustyniak i Sebastian Sztejno, którzy wygrywali wszystkie pojedynki główkowe.
Jeszcze przed przerwą udało nam się wbić trzecią bramkę i przesądzić losy spotkania. Dobre podanie Adriana Ogorzałka wykorzystał Damian Karaś. "Damiano" minął bramkarza i spokojnie umieścił piłkę w bramce. 3-0 dla Sygnału!
Po zmianie stron gospodarze częściej gościli na naszej połowie. Swoich szans szukali w kontratakach i po stałych fragmentach. Defensywa Sygnału sprawowała się jednak bez zarzutu. Po upływie kilkunastu minut do gry wszedł Trener Marek Dec. Jego zmiany wniosły nowego ducha do drużyny, a zawodnicy, których wprowadził na boisko spisywali się bez zarzutów. Tuż po wejściu na boisko, dobrą interwencją popisał się Grzesio Gieroba. Swojej obecności na placu gry nie omieszkał zaznaczyć Kamil Ciosek, który bardzo szybko ustawił mającego za dużo do powiedzenia rywala. Sędzia nie docenił jednak czystych intencji "Ciocha" i pokazał mu żółty kartonik. Kibice zebrani na stadionie, w drugiej odsłonie meczu zobaczyli jeszcze dwie bramki. Najpierw dublet ustrzlił wracający z wakacji Przemek, a następnie wynik spotkania ustalił Damian Persona. 5-0 dla Sygnału! Na szczególną uwagę zasłużył właśnie gol Persiego, który z łatwością ograł obrońce i spokojnie pokonał bezradnego bramkarza.
Pomimo kolejnych prób z naszej strony, więcej goli nie padło. Dwa razy w słupek uderzał Damian Karaś, Sebastian Cieślak przegrał pojedynek z bramkarzem a w niektórych sytuacjach po prostu brakowało szczęścia.
Kolejne spotkanie rozegramy na własnym stadionie. Naszym przeciwnikiem będzie Pogoń 07 Lubartów. Pierwszy mecz z tym zespołem zakończył się nieszczęśliwym dla nas remisem 3-3.
W najbliższą sobotę zrobimy wszystko by podtrzymać zwycięską passę i utrzymać fotel lidera.
Zapraszamy do wspierania naszego zespołu przy ul. Zemborzyckiej, w sobotę o godzinie 11:00.

źródło: https://www.facebook.com/mkssygnal/?fref=ts