Pierwszy trening orlików.

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy trening grupy orlików. Ku uciesze trenera Mariusza na zajęciach zjawiło się 14 zawodników (dziewcząt i chłopców). Wszystkich przybyłych powitał Wójt Gminy Serniki Pan Paweł Woźniak oraz Prezes KS Serniki Pan Józef Barszczyk. Po części oficjalnej :-) trener wraz z młodymi adeptami zabrał się do treningu. Po ćwiczeniach oraz zabawach przyszedł czas na mecze, podczas których można było u dzieci zauważyć zawziętość, ambicję oraz radość z gry. Na koniec treningu każdy miał możliwość oddać strzał na bramkę, której dostępu bronił bramkarz drużyny seniorów Mateusz Stępień. Nie mogło obyć się bez słodkiej niespodzianki w postaci lodów.

Nabór do grupy jest cały czas otwarty, zapraszamy na zajęcia dziewczynki oraz chłopców z roczników 2010 i 2011.

Informacje: trener Mariusz Jankowski 530 444 584

Powiązana galeria: