Wygrana w pierwszym meczu kontrolnym

W pierwszym meczu kontrolnym odnosimy zwycięstwo 2-1 (0-0) z drużyną LZS Kadet Lisów. Mecz odbył się na boisku w Lisowie o godzinie 11.00.

Pierwsza połowa była dość wyrównanym widowiskiem, obie ekipy stwarzały sobie sytuacje bramkowe, gra głównie toczyła się w środku boiska. Wynik został otworzony dopiero w drugiej połowie.  W 55 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wojciech Szalast  przedłużył piłkę do Sylwestra Kaźmierskiego, który pięknym lobem umieścił futbolówkę pod poprzeczką. Drugą bramkę kilka minut później strzelił również Kaźmierski dostając prostopadłe podanie od Dawida Woźniaka, wyprzedził bramkarza  i strzelił do pustej bramki. W 75 minucie tracimy bramkę. Gospodarze wyprowadzają akcję lewą stroną, zagrywając piłkę przed pole karne do napastnika z Lisowa, który pewnym strzałem pokonuje naszego bramkarza. Pod koniec drugiej połowy obie ekipy miały kilka dogodnych sytuacji bramkowych, których nie wykorzystały.

Zagraliśmy w składzie: Mateusz Stępień - Karol Budzyński, Dawid Sieniak, Krzysztof  Operacz, Dawid Woźniak - Damian Kaczor, Wojciech Szalast, Mikołaj Barszczyk, Mariusz Wójcik - Mariusz Jankowski, Sylwester Kaźmierski

Ponadto zagrali: Marcin Zbiciak, Jacek Urban, Mateusz Lejkowski, Paweł Augustyniak, Krzysztof Kozak, Jędrzej Barszczyk, Jan Barszczyk.

Bramki: Sylwester Kaźmierski - 2

Kolejny sparing zagramy w drużyną GLKS Ludwiniak Ludwin 7 sierpnia w Ludwinie, godzinę podamy później.