Krężnica Jara- MKS Sygnał Lublin 0:4(0:1)

Skład: Komor-Augustyniak.Lisiecki,Janowski-Sztejno,Łuczyński,Persona,Grabias-Skrobas(Ogorzałek),Cieślak(Caban),Karaś
Bramki: 31' - Łuczyński
83'- Karaś
87'- Grabias
89'- Caban
Na boisko Orionu na którym swoje mecze rozgrywa zespół z Krężnicy jechaliśmy w roli faworyta, przemawiały za tym statystyki które jednoznacznie wskazywały kto może ten mecz wygrać. Pierwsza połowa meczu została zdominowana przez nasz zespól, lecz cóż z tego gdy seryjnie nie trafialiśmy tzw."setek", a w bramce gospodarzy bardzo dobre zawody rozgrywał Pietroń. Tak było do 31' gdy po faulu zza pola karnego po dokładnym dograniu Karasia, bramkę głowa zdobył Łuczyński. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie. druga połowa meczu miała podobny przebieg jak pierwsza, my atakowaliśmy, Kreżnica umięjętnie się broniła i od czasu do czasu przeprowadzała groźne kontry. Kluczowym momentem meczu okazała się czerwona kartka dla gracza gospodarzy w 73'. Od tego zdarzenia tylko kwestią czasu były kolejne bramki dla nas, lecz zostały one dopiero zdobyte w samej końcówce meczu- trzy w przeciągu 6 minut, gdzie wyraźnie pogubiła się obrona Krężnicy, zaś ich bramkarz był bez szans, kolejno trafiali: 83'-Karaś,87'-Grabias i 89'- Caban. Tym samym został ustalony wynik meczu na 4:0 dla naszego zespołu. Cieszą kolejne trzy punkty oraz gra zmienników, którzy pokazali się z dobrej strony wobec braku w składzie podstawowych zawodników. Teraz przed nami mecz z Rohland Tuszów i dalsza walka o awans.